Mobilné riešenia, Skenovacia technika, Printing

 
 
Úvod > Mobilné riešenia, Skenovacia technika, Printing
 

Mobilní řešení, speciální identifikační a kenovací technika

  Nabízíme kompletní sortiment špičkových tiskáren od společnosti Zebra. Naše nabídka pokrývá celou škálu stolních, průmyslových a mobilních tiskáren. 
Distribuujeme kompletní sortiment skenovací techniky a snímačů čárových kódů a stejně dodáváme všechny nejnovější modely ručních mobilních terminálů od špičkových výrobců Zebra a Datalogic. 
 

 
 
 
pb-banner3.jpg
 
 

tiskárny Zebra

Nabízíme kompletní sortiment špičkových tiskáren od společnosti Zebra. Naše nabídka pokrývá celou škálu stolních, průmyslových a mobilních tiskáren. V nabídce máme stejně kompletní sestavu kiosek tiskáren a tiskáren plastových karet. Samozřejmostí je aktuální doplňkový sortiment, jakož i spolehlivý servis zařízení společnosti Zebra ..  

Speciální skenovací a identifikační technika

Distribuujeme kompletní sortiment skenovací techniky a snímačů čárových kódů od špičkových výrobců Zebra a Datalogic. Pokrýváme celé spektrum standardních, průmyslových, pultových a ručních snímačů čárových kódů.     

Mobilní řešení a terminály

Dodáváme všechny nejnovější modely ručních mobilních terminálů Zebra a Datalogic. Naše nabídka nejnovějších modelů pokrývá potřeby různých podnikatelských a průmyslových oblastí. Nabídku kompletují průmyslové mobilní terminály, terminály stavěné pro potřeby RFID technologie a mobilní terminály navrženy pro vysokozdvižné vozíky.