Obchodní systém s ústředním vedením

 
 
Úvod > Obchodní systém s ústředním vedením
 

Obchodní systém s centrálním řízením

 
 
 
bata_obrazok.jpg
 
 

softwarová řešení

Všem našim softwarovým řešením předchází pečlivá analýza a detailní plánování. Zaměřujeme se na komplexní vývoj a údržbu našich aplikaci, přičemž vždy dbáme na jejich spolehlivé testování. Samozřejmostí je kvalitní servis a pravidelná aktualizace softwaru. Poskytujeme poradenské a konzultační služby se zaměřením na fiskální zákony, ekonomické informační systémy a provozování informačně-obchodních a skladových systémů.    

komunikační infrastruktura

Zaměřujeme se na důkladnou analýzu, návrh a tvorbu počítačových sítí a telekomunikačních projektů. Důležitou součástí našeho portfolia je implementace, instalace a konfigurace počítačových sítí a pobočkových telefonních ústředen. Poskytujeme vzdálenou správu LAN a WAN síti, měření a analýzu stavu sítě, údržbu a servis síťového softwaru a hardwaru. Poskytujeme montáž optické kabeláže a profylaxi síťových a pokladních zařízení. 

hardwarové řešení

Dodáváme a instalujeme široký sortiment hardwarových komponent zařízení, především se zaměřením na obchodní, skladové, jakož i logistické a průmyslové potřeby. Poskytujeme komplexní servis registračních pokladen, výpočetní a skenovací techniky, ručních skenerů a tiskáren.