Systém řízení skladu

 
 
Úvod > Systém riadenia skladu > Systém řízení skladu
 

 
 

Systém řízení skladu

   

    Optimální skladové hospodářství umožňuje výrazně zvýšit efektivitu skladových procesů a výkonnost skladových operátorů. Minimalizuje chyby a zkracuje neproduktivní čas. Správně nastavený systém skladu navíc umožňuje efektivně odhadnout rozložení času strávených pro jednotlivé procesy v rámci výrobkového chodu společnosti.

    Systému řízení skladu (WMS) představuje ideální řešení pro potřeby sledování, kontrolu a zpracování celkového toku zboží, firemní logistiky a "route managementu". Aplikace je určena pro komplexní pokrytí toku zboží - od příjmu zboží až po jeho distribuci z centrálního skladu na konkrétní prodejnu prostřednictvím dodacího listu. Slouží na pokrytí aktuálního stavu na prodejnách a stavu expedice z centrálního skladu. Máte tak možnost sledovat detailní údaje pro jednotlivé trasy a prodejny, což Vám nabízí ideální prostor pro další optimalizaci toku zboží. Přehledný systém umožňuje vytváření distribučních a dodacích listů. Systém řízení skladu Vám umožňuje efektivní kontrolu stavu a doplnění chybějících zboží na konkrétních prodejnách. Aplikace sestává z hrubého klienta nainstalovaného na PC pracovníků skladu a distribuce běžící na serveru. Systém tak umožňuje kromě detailní kontroly distribuovaného zboží na prodejny i sledování výkonnosti skladových pracovníků.  

 
 
 

softwarové řešení

Všem našim softwarovým řešením předchází pečlivá analýza a detailní plánování. Zaměřujeme se na komplexní vývoj a údržbu našich aplikací, přičemž vždy dbáme na jejich spolehlivé testování. Samozřejmostí je kvalitní servis a pravidelná aktualizace softwaru. Poskytujeme poradenské a konzultační služby se zaměřením na fiskální zákony, ekonomické informační systémy a provoz informačně-obchodních a skladových systémů.  

komunikační infrastruktura

Zaměřujeme se na důkladnou analýzu, návrh a tvorbu počítačových sítí a telekomunikačních projektů. Důležitou součástí našeho portfolia je implementace, instalace a konfigurace počítačových sítí a pobočkových telefonních ústředen. Poskytujeme vzdálenou správu LAN a WAN sítí, měření a analýzu stavu sítě, údržbu a servis síťového softwaru a hardwaru. Nabízíme montáž optické kabeláže a profylaxi síťových a pokladních zařízení. 

hardwarové řešení

Dodáváme a instalujeme široký sortiment hardwarových komponent, především se zaměřením na obchodní, skladové, jakož i logistické a průmyslové potřeby. Poskytujeme komplexní servis registračních pokladen, výpočetní a skenovací techniky, ručních skenerů a tiskáren.